شرایط و قوانین سایت ماکاکالا


کاربرگرامی ضمن خوش آمد گویی به شما جهت ورود به سایت ما از شما استدعا داریم تا متن زیر را با دقت مطالعه نمایید.

۱-سایت ماکا مرکز مشاوره و فروش آنلاین کتاب ، لوازم التحریر ، بازی فکری و لوح فشرده و دیگرمحصولات فرهنگی است.

۲- ورود کاربران به وب سایت ماکاکالا هنگام استفاده از پروفایل شخصی، به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس ها و خدمات ماکاکالا است.

۳- توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه های ماکاکالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است از همین رو کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه ها و سرویس های ماکاکالا، تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود.

۴- ماکاکالا خود را متعهد می داند  در حد توان از حریم شخصی شما محافظت کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن تر و امن تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه و ارتقا دهد.

۵- هر آنچه از طریق سایت ماکاکالا  در دسترس عموم قرار می گیرد ، اعم از  متن، طرح گرافیکی، آرم، تصاویر،موارد قابل دانلود و کپی، داده ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مجموعه ماکا جزئی از اموال ماکاکالا محسوب می شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار ماکاکالا است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای ماکاکالا محفوظ می دارد.

۶-مسئولیت صیانت ازنام کاربری و رمز عبور بر عهده خود کاربران می باشد و تمامی مسئولیت فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می پذیرد به عهده کاربران است.

۷- تمامی سفارش های ثبت شده قبل از ساعت ۱۴ روز کاری بعد و بعد از ساعت ۱۴ دو روز کاری بعد تحویل پست داده می شود و پس از آن مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده اداره محترم پست جمهوری اسلامی ایران می‌باشد و پس از ارسال، ماکاکالا کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتریان قرار می دهد که از طریق نشانی newtracking.post.ir در وب سایت رسمی سایت پست قابل پیگیری می‌باشد.

۸- در صورت خرابی فیزیکی مرسوله تا ۲۴ ساعت مهلت دارید که از طریق ایمیل یا تماس تلفنی همکاران ۳۰ بوک را در جریان بگذارید.

۹- بعد از ثبت خرید و پرداخت به هیچ وجه امکان اضافه کردن کتاب، تغییر تعداد و یا جا به جایی کتاب خریداری شده با کتاب دیگری نیست.

۱۰- ناقصی فرم، سفیدی صفحات، پشت و رو بودن کتاب، مشکلات صحافی یا چاپ ومواردی از این قبیل تا ۷ روز بعد از دریافت بسته قابل بازگشت و تعویض است که هزینه بازگشت را ماکاکالا  متقبل می شود.